Recent Posts

 • System SAP, Oracle czy Microsoft – który najlepszy?

  System SAP, Oracle czy Microsoft – który najlepszy?

  Na polskim rynku systemów informatycznych projektowanych z myślą o ułatwieniu przepływu informacji w przedsiębiorstwach oraz sprawniejszym zarządzaniu zasobami firmy, przez wiele lat królował system SAP. Wśród największych zalet tego rozwiązania wymienić można m. in. jego modułowość oraz funkcjonowanie w oparciu o jedna bazę danych, co gwarantuje przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa i łatwy do …
 • SAP HANA – dlaczego to ciekawe rozwiązanie?

  SAP HANA – dlaczego to ciekawe rozwiązanie?

  Firma SAP ma na swoim koncie wiele produktów, których zadaniem jest wspieranie różnego rodzaju aktywności firmy, a tym samym ułatwianie jej codziennego funkcjonowania. Na uwagę zasługuje między innymi aplikacja SAP HANA. Na czym polega to rozwiązanie? Co sprawia, że ma tak nowoczesny charakter? Zostało ono stworzone z myślą o efektywnej obróbce danych. Zacznijmy od tego, …
 • Sposoby wykorzystywania nowoczesnych projektorów

  Sposoby wykorzystywania nowoczesnych projektorów

  Nowoczesne projektory mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Oczywiście podstawowymi miejscami ich wykorzystywania są różnego rodzaju placówki edukacyjne. Poza tym projektory mogą być wykorzystywane do prezentowania treści podczas spotkań pracowniczych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że jedynie dobrej jakości projektory będą w stanie w pełni spełniać wszystkie przewidziane dla nich funkcje.

Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

Projekty łazienek powinny uwzględniać szereg istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zadbać, aby aranżacja pomieszczenia dopasowana była zarówno do gustu użytkowników, jak i do warunków architektonicznych. Wielu osobom problem sprawia urządzenie wnętrza o niewielkich rozmiarach – bardzo często właśnie łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu lub mieszkaniu. Jak sobie z tym poradzić? Warto zastanowić się nad rozwiązaniami pozwalającymi optycznie nieco dodać przestrzeni ciasnemu wnętrzu. Jasne płytki do łazienki w połączeniu z lustrami sprawią, że nawet niewielkie pomieszczenie wyglądać będzie na większe.

Aranżacja łazienki o niedużych rozmiarach powinna stawiać również na funkcjonalne rozwiązania. Urządzając takie wnętrze warto wziąć pod uwagę możliwość instalacji ceramiki podwieszanej – więcej przestrzeni na podłodze również sprawi, że wyda się ona nieco większa. Dobrym pomysłem będzie też wykorzystanie elementów wyposażenia zaprojektowanych właśnie z myślą o takich niedużych pomieszczeniach.

Niezależnie od dążenia do zachowania funkcjonalności i estetyki, warto pamiętać, że mała łazienka wcale nie musi być nudna. Bogata oferta w sklepach z wyposażeniem do tego wnętrza czy też z materiałami wykończeniowymi pozwoli stworzyć niebanalną aranżację, która zapewni wygodę korzystania z poszczególnych sprzętów, a jednocześnie sprawi, że wyglądać ona będzie bardzo ciekawie. Czasem wystarczy położyć barwną mozaikę na ścianie lub płytki o niejednolitej strukturze, aby uzyskać taki efekt. Pomysły na nowoczesne łazienki można znaleźć np. na https://mo.design/category/lazienka/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.