Recent Posts

 • Postaw na funkcjonalność i prostotę

  Postaw na funkcjonalność i prostotę

  Wiele osób, które posiadają dom lub mieszkanie budowane w starym budownictwie boryka się z problemem braku jego funkcjonalności. Z reguły problem ten jest najbardziej widoczny w kuchni i łazience. W dzisiejszych czasach funkcjonalność to podstawa.
 • Remont nie musi być przerażający – dobra armatura to podstawa

  Remont nie musi być przerażający – dobra armatura to podstawa

  Remonty potrafią przerażać i być niezwykle kosztogenne. Nie zawsze trzeba się decydować na remont generalny. Wystarczy wymienić trochę armatury sanitarnej czy też ceramiki łazienkowej, by uzyskać nowe wnętrze, odświeżona bez zbyt dużych kosztów. Gdzie zatem znaleźć armaturę łazienkową w dobrej cenie? między innymi w sklepach outletowych, takich jak Plusoutlet. Co możemy zyskać przez zakupy w …
 • Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Projekty łazienek powinny uwzględniać szereg istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zadbać, aby aranżacja pomieszczenia dopasowana była zarówno do gustu użytkowników, jak i do warunków architektonicznych. Wielu osobom problem sprawia urządzenie wnętrza o niewielkich rozmiarach – bardzo często właśnie łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu lub mieszkaniu. Jak sobie z tym poradzić? Warto zastanowić się …

System SAP, Oracle czy Microsoft – który najlepszy?

Na polskim rynku systemów informatycznych projektowanych z myślą o ułatwieniu przepływu informacji w przedsiębiorstwach oraz sprawniejszym zarządzaniu zasobami firmy, przez wiele lat królował system SAP. Wśród największych zalet tego rozwiązania wymienić można m. in. jego modułowość oraz funkcjonowanie w oparciu o jedna bazę danych, co gwarantuje przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa i łatwy do nich dostęp. Warto jednak wiedzieć, że osoby prowadzące własny biznes mogą też wybrać inne systemy informatyczne, a więc Oracle lub Microsoft.

W Oracle poszczególne moduły biznesowe kupowane były od różnych dostawców, co utrudnia ich integrację, a dodatkowo powoduje, że korzystające z tego rozwiązania przedsiębiorstwo musi sięgać po produkty od jednego dostawcy. Oprócz tego dane nie są weryfikowane podczas wprowadzania, ale dopiero w procesie ich przetwarzania. Pod tym względem SAP system wypada zdecydowanie lepiej.

Obecnie najważniejszym graczem na rynku oprogramowania typu ERP jest z całą pewnością Microsoft. Firma oferuje wiele rozwiązań informatycznych przydatnych podczas prowadzenia biznesu, stąd też Dynamics AX cieszy się niemałą popularnością.

Pod pewnymi względami SAP system wydaje się być jednak rozsądniejszym wyborem, a więcej na ten temat dowiedzieć się można na http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/sap-czy-to-najlepsze-rozwiazanie-ktore-czeka-na-firmy,4394712,artgal,t,id,tm.html. Ważne jest jednak, aby partner SAP oferujący tego typu rozwiązania miał odpowiednie doświadczenie i mógł zaproponować oprogramowanie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Możliwość komentowania jest wyłączona.