Recent Posts

 • Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Projekty łazienek powinny uwzględniać szereg istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zadbać, aby aranżacja pomieszczenia dopasowana była zarówno do gustu użytkowników, jak i do warunków architektonicznych. Wielu osobom problem sprawia urządzenie wnętrza o niewielkich rozmiarach – bardzo często właśnie łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu lub mieszkaniu. Jak sobie z tym poradzić? Warto zastanowić się …
 • System SAP, Oracle czy Microsoft – który najlepszy?

  System SAP, Oracle czy Microsoft – który najlepszy?

  Na polskim rynku systemów informatycznych projektowanych z myślą o ułatwieniu przepływu informacji w przedsiębiorstwach oraz sprawniejszym zarządzaniu zasobami firmy, przez wiele lat królował system SAP. Wśród największych zalet tego rozwiązania wymienić można m. in. jego modułowość oraz funkcjonowanie w oparciu o jedna bazę danych, co gwarantuje przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa i łatwy do …
 • Sposoby wykorzystywania nowoczesnych projektorów

  Sposoby wykorzystywania nowoczesnych projektorów

  Nowoczesne projektory mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Oczywiście podstawowymi miejscami ich wykorzystywania są różnego rodzaju placówki edukacyjne. Poza tym projektory mogą być wykorzystywane do prezentowania treści podczas spotkań pracowniczych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że jedynie dobrej jakości projektory będą w stanie w pełni spełniać wszystkie przewidziane dla nich funkcje.

SAP HANA – dlaczego to ciekawe rozwiązanie?

Firma SAP ma na swoim koncie wiele produktów, których zadaniem jest wspieranie różnego rodzaju aktywności firmy, a tym samym ułatwianie jej codziennego funkcjonowania. Na uwagę zasługuje między innymi aplikacja SAP HANA. Na czym polega to rozwiązanie? Co sprawia, że ma tak nowoczesny charakter? Zostało ono stworzone z myślą o efektywnej obróbce danych. Zacznijmy od tego, dlaczego podobna obróbka jest tak istotna? Trudno dzisiaj przecenić znaczenie informacji, również jeśli chodzi o pracę przedsiębiorstwa. To właśnie informacja ma znaczenie w podejmowaniu ważnych decyzji itp.

SAP HANA bardzo wyróżnia jedna rzecz – mianowicie, to narzędzie funkcjonuje w pamięci operacyjnej. Co to daje? Dlaczego ma tak duże znaczenie? Podobna praca SAP HANA sprawia, że narzędzie działa dynamicznie. Jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie SAP HANA, wówczas należy zatroszczyć się również o umiejętne wdrożenie podobnej metody. Samo wdrożenie SAP HANA może zostać przeprowadzone przez specjalistów w tym zakresie. Warto dodać, że SAP HANA ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, mianowicie może współpracować z systemami stworzonymi przez firmę SAP.

Podsumowując: SAP HANA (https://hicron.com/offer/sap-hana) jest bardzo interesującym, zaawansowanym i funkcjonalnym rozwiązaniem, nad którym zdecydowanie warto jest się zastanowić, jeśli zależy nam na skutecznej administracji danymi oraz ich efektywnej obróbce. Co więcej, dużą uwagę warto poświęcić również prawidłowemu wdrożeniu tego narzędzia, jeśli planujemy skorzystanie z udogodnień, jakie daje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.