Recent Posts

 • Postaw na funkcjonalność i prostotę

  Postaw na funkcjonalność i prostotę

  Wiele osób, które posiadają dom lub mieszkanie budowane w starym budownictwie boryka się z problemem braku jego funkcjonalności. Z reguły problem ten jest najbardziej widoczny w kuchni i łazience. W dzisiejszych czasach funkcjonalność to podstawa.
 • Remont nie musi być przerażający – dobra armatura to podstawa

  Remont nie musi być przerażający – dobra armatura to podstawa

  Remonty potrafią przerażać i być niezwykle kosztogenne. Nie zawsze trzeba się decydować na remont generalny. Wystarczy wymienić trochę armatury sanitarnej czy też ceramiki łazienkowej, by uzyskać nowe wnętrze, odświeżona bez zbyt dużych kosztów. Gdzie zatem znaleźć armaturę łazienkową w dobrej cenie? między innymi w sklepach outletowych, takich jak Plusoutlet. Co możemy zyskać przez zakupy w …
 • Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Mała łazienka – jak urządzić funkcjonalne wnętrze?

  Projekty łazienek powinny uwzględniać szereg istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zadbać, aby aranżacja pomieszczenia dopasowana była zarówno do gustu użytkowników, jak i do warunków architektonicznych. Wielu osobom problem sprawia urządzenie wnętrza o niewielkich rozmiarach – bardzo często właśnie łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w całym domu lub mieszkaniu. Jak sobie z tym poradzić? Warto zastanowić się …

Jak uprościć zarządzanie przychodnią lekarską

dokumentacjaZarządzanie przychodnią lekarską, która jest bardzo dobrze znana i każdego dnia przychodzi do niej wielu pacjentów, jest niestety dość uciążliwe. Zarówno lekarze, jak i pozostali pracownicy tego punktu mają bardzo dużo pracy, między innymi papierkowej. Czy można to jakoś ułatwić? Takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli prywatnych placówek, a także pracowników. Okazuje się, że to wcale nie takie trudne i każdy, kto pracuje w takim miejscu może w znaczący sposób ułatwić sobie tę pracę.

W dzisiejszych czasach jest coś takiego jak elektroniczna dokumentacja medyczna. Jest ona możliwa dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które służy do wielu czynności wykonywanych na co dzień w przychodniach i gabinetach lekarskich. Aby móc zapanować nad bazą pacjentów i umawianiem ich na kolejne wizyty, wystarczy kupić profesjonalne oprogramowanie dla przychodni lekarskich. To samo narzędzie umożliwi dopełnienie wszelkich pozostałych formalności związanych z prowadzeniem przychodni albo pojedynczego gabinetu. Chodzi tu o różnego typu rozliczenia i inne dokumenty, z jakimi przychodnia musi zmierzyć się jako działalność gospodarcza.

To samo oprogramowanie dla przychodni posłuży do tworzenia dokumentacji czysto medycznej, jaka jest wręcz niezbędna do prawidłowego przebiegu każdej kolejnej wizyty. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo program do obsługi gabinetu lekarskiego może ułatwić zarządzanie nim. Na szczęście wielu lekarzy już korzysta z tego systemu http://www.mediporta.pl/produkt/ i bardzo go sobie chwali.

Możliwość komentowania jest wyłączona.